English Українська

Войти на сайтВойти


Український Сканворд «Плазуюча риба» можна вводити букви як комп'ютерною мишею, так і клавіатурою (клавішами зі стрілками). Введення літер в осередку головоломки проводиться за допомогою клавіатури. Якщо потрібно зберегти рішення цієї головоломки Скандинавського типу, потрібно натиснути на кнопку

Для переміщення по сітці Український Сканворд 15x20 «Кокосовий самогон» можна користуватися як комп'ютерною мишею, так і клавіатурою (клавішами зі стрілками). Введення літер в осередку головоломки проводиться за допомогою клавіатури.

Український Сканворд «Вистежування злочинців» вирішувати безкоштовно онлайн. Сканворд (скандинавський кросворд) - це один з найпопулярніших видів кросворду. Визначення слів даються в квадратиках прямо всередині сітки 10x15, а слова-відповіді вписують за напрямами, зазначеними стрілками.

Український Сканворд «Деревна шкіра» - в цих головоломках ключі-підказки включені в сітку (10x15) в місцях, зазвичай займаних клітинами чорного зразка. Через обрак обмеженого простору, ключі завдання (визначення) повинні зберігатися в якомога корітшому варіанті.

Як розгадувати україномовний Скандинавський кросворд «Повна незалежність» онлайн? Осторонь і під кожною відповіддю є підказка. Подивіться на підказки і вирішить скандинавський кросворд українською мовою, написавши відповіді. Натисніть на будь-яке поле, щоб активувати його.

РІЗНОВИД кросворду - Український сканворд "Атрибут музи" онлайн. Сканворд - Скандинавський кросворд - це один з найпопулярніших видів кросворду. Визначення слів даються в квадратиках прямо всередині сітки, а слова-відповіді вписують за напрямами, зазначеними стрілками.

Онлайн головоломка Скандинавський кросворд (Сканворд, Arrow Word, Blokraai). Дана Головоломка Сканворд «Корисна рослинність» - являє собою різновид кросвордів, які не мають в сітці чорних квадратів, як класичні кросворди, але відмінною рисою будуть стрілки в сітці, що виходять від осередків

Український Сканворд «Любовний застрільник» - Інколи в світі головоломок трапляються чудові речі. Певний час Скандинавскі кроссворди стали невід’ємною частиною газет, журналів та Інтернету. Тут ми перераховуємо всілякі речі, які ти знаєш про Сканворди або Шведські пазли. Ви знаєте якісь приємні

На порталі Crossword.Nalench.com є україномовні сканворди у всьому їх різноманітті - традиційні, числові, дитячі, - різних форм, розмірів і рівнів складності. Успіхів у розгадуванні нового щоденного україномовного Cканворду «Шарф Вєрки Сердючки» розмір сітки 10x15 з двома фото!

З'явившись незабаром після класичного кросворду, скандинавський (або шведський) кросворд значно еволюціонував, ставши, мабуть, навіть популярніше свого старшого брата. Успіхів вам у розгадуванні нового щоденного україномовного Cканворду «Сухий тропічний вітер» розмір сітки 10x15!

Український сканворд «Літературна професія», деколи містить підказки у вигляді картинок, він створений для швидкочитання, його відгадувати легко, але він дає швидке насичення і маленьку віддачу «слави». Кросворд будується на інформації, якої немає у вільному доступі, а може бути специфічною.

Український сканворд «Сільська крамниця», містить підказки у вигляді картинок, він створений для швидкочитання, його відгадувати легко, але він дає швидке насичення і маленьку віддачу «слави». Сканворд безумовно легше. Там більше перетинів слів, слова там як правило легші, тому що важко в таку

Український сканворд «Глибоко освічена людина», містить підказки у вигляді картинок, він створений для швидкочитання, його відгадувати легко. Тут більше перетинів слів, слова там як правило легші, тому що важко в таку сітку засунути складне слово. Там є малюнки, які інтуїтивно більш зрозумілі

Український сканворд «Сонячне каміння» розгадувати безкоштовно онлайн Сканворд (скандинавський кросворд) - це один з найпопулярніших видів кросворду. Визначення слів даються в квадратиках прямо всередині сітки 10x15, а слова-відповіді вписують за напрямами, зазначеними стрілками.

У вас з'явилася вільна хвилинка (обідня перерва або шеф на нараді :) заходьте до нас і приступайте до розгадування свіжого скандинавського сканворду українською мовою «Основа бурштину», класичного кросворду або японського кросворду абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Украинский сканворд «Рай для влюбленных» Знайти кожен день нові «слова зі стрілками» тобто сканворди, безкоштовно з чотирма рівнями складності, можна на сайті Crossword.Nalench.com. Так що беріться за захоплююча справа і заповніть сітки запропоновані справа.

Украинский сканворд «Предмет любви» 10x15 онлайн Розгадування Скандинавських кросвордів - це відмінний спосіб згаяти час, а також прекрасний засіб для підвищення ерудиції, кмітливості, розширення свого кругозору, тренування пам'яті та логічного мислення.

Украинский сканворд «Веселое чувство» онлайн Розгадування кросвордів - це відмінний спосіб згаяти час, а також прекрасний засіб для підвищення ерудиції, кмітливості, розширення свого кругозору, тренування пам'яті та логічного мислення. Щиро сподіваємося, що представлені в розділі онлайн

Спробуйте розгадати україномовний Сканворд «Інжир» онлайн, чи можна швидко завершити його без підказок і за який час? Він являє собою різновид кросвордів, які не мають в сітці чорних квадратів, як класичні кросворди, але відмінною рисою будуть стрілки в сітці

Онлайн Скандинавський кросворд (Сканворд, Arrow Word, Blokraai). Дана головоломка Український сканворд «Виоране поле» - являє собою різновид кросвордів, які не мають в сітці 10x15 чорних квадратів, як класичні кросворди, але відмінною рисою будуть стрілки в сітці, що виходять від осередків

Новости сайтаПечать кроссвордов21 декабря - День рождения кроссвордаДобавлена возможность скачивания распечатки Числовых кроссвордовСкрыть / Отобразить решенный кроссвордПоздравление с 10 годовщиной сайта

Онлайн Сканворди українською мовою Історія виникнення словесних головоломок налічує майже дві тисячі років. Знайдені археологами знахідки дозволяють стверджувати, що вже в першому столітті нашої ери у європейців були ігри, що віддалено нагадують сучасний кросворд.

Найбільшого розвитку цей напрямок одержав в 19-20 століттях, коли настали часи розквіту науки. Причому першу половину останнього можна з упевненістю назвати часом виникнення і популяризації кросворду. Саме в цей час з'являється кросворд в сучасному поданні про цю головоломку.

Однак, ніщо не стоїть на місці. Друга половина 20 століття і початок століття 21-го сприяють розвитку кросвордних головоломок, виникненню безлічі їх різновидів. Багато в чому цьому сприяє їх публікація у пресі. При цьому в різних країнах на популярність певних видів впливають історичні особливості.

До однієї з таких особливостей, наприклад, слід віднести консерватизм газет. Наприклад, на Заході дуже багато газет досі мають дизайн, який у них з'явився ще з моменту заснування. Відповідне ставлення в таких газетах і до кросворда — тут не дуже вітається новаторство. На території пострадянського простору подібний консерватизм спостерігався до горбачовських часів. Наступні за тим зміни принесли «моду на все нове». Став масово змінюватися дизайн газет, і самі видання намагалися слідувати «віянню часу».

Однак, досить скоро товариство «збило оскому» часу застою, і прагнення до змін потихеньку стало стихати. Так що, можна сказати, вже до середини минулого десятиліття на території пострадянського простору виробився певний «шаблонно-ширвжитковий» дизайн газет, які реально відрізняються тільки від газет радянського часу, а один від одного, в більшості своїй, тільки логотипами.

Дані тенденції відбилися і на кросвордних головоломках. Не зважаючи на те, що до сьогоднішнього дня їх розвелося безліч, публікують газети все-таки найчастіше сканворди. Ця тенденція, властива більш російській глибинці, — своєрідна данина постперебудовного часу, якийсь психологічний «ритуал», яким як би показують «ми зробили ривок після періоду застою».

На другому місці після сканвордів, з невеликим розривом у популярності, йдуть кросворди. Найчастіше їх публікують видання, які або віддані традиціоналізму, або просто не «комплексують» щодо «совкового минулого».

Однак порівнювати кросворди й сканворди, орієнтуючись виключно на «моду», було б не правильно. Насправді це два різних типи кросвордних головоломок, кожен з яких має як свої переваги, так і недоліки.

Так, наприклад, до переваг кросворду можна віднести можливість розлогого, а значить більш продуманого, питання до загадуваного слова. При цьому обмеженість розміру сканвордних питань не робить їх менш «повноцінними» або менш «інтелектуальними». Це просто два абсолютно різних по стилю, з яких перший частіше є прямим визначенням загадувати слова, а другий — асоціативним.

Що стосується дизайнерського виконання кросворду і сканворду, очевидно, що перший надає виданню більш солідний класичний вид, тоді як другий — більш сучасний. При цьому в оформленні сканвордів цілком доречно кольорове оформлення, вставка всіляких зображень, як мальованих, так і фотографій, в залежності від стилю головоломки, який розробляється відповідно до стилю видання; тоді як кросворд не особливо розташовує до гри кольору, та й вставляються всередину зображення не сприяють поліпшенню його виду. Основна естетика кросворду, найчастіше, полягає в його симетричності, яка, за традицією, повинна бути дотримана, як мінімум, по одній осі. При цьому найчастіше кросворд симетричний по обох осях. Іноді зустрічаються кросворди з круговою симетрією.

Що стосується недоліків кросворду і сканворду — це скоріше умовності, ніж реальні недоліки. Так у першого основним недоліком є непостійний розмір тексту, що містить питання і відповіді до головоломки; а у другого — неможливість дати розлоге визначення загадувати слову.

Розглянувши два основних, так би мовити, «метра» серед представників словесних головоломок, слід зазначити, що після приходу до друку і популяризації сканворди з'явилися згодом на території пострадянського простору головоломки вже не мали в друку такого успіху, як їх попередники. Почасти, це пояснюється «пересиченням новизною», частково не відповідає попиту зростанням кількості друкованих видань, а почасти й зростанню впливу інтернету, внаслідок чого став змінюватися формат сприйняття інформації. Якщо ще 10 років тому і в містах, і в міжміському громадському транспорті людина, що читає газету і розгадувати в ній кросворд, був досить поширеним стереотипним образом, то в останні роки все частіше навіть старше покоління можна побачити, як мінімум, за персональним комп'ютером або з ноутбуком, а то і з планшетом.

Звичайно, дані зміни більше властиві для України, Білорусі та європейській частині Росії, тоді як вплив інтернету на глуху російську глибинку, найімовірніше, стане серйозним ще не скоро. Проте, дана тенденція є загальносвітовою, і перехід від паперового формату подачі інформації до електронного неминучий повсюдно. Тому вже сьогодні багато видань відмовляються від виходу друкованої версії, повністю зосереджуючи свою діяльність в рамках сайту в інтернеті. Сприяє такій тенденції ще і той факт, що депресивні тенденції в світовій економіці досі так і не змогли стабілізуватися, змушуючи, таким чином, засоби масової інформації скорочувати витрати на своє утримання. А якщо врахувати, що закупівля паперу для випуску чергового випуску видання складає, часто, більшу частину бюджету випускається номера, природно, частіше за все, цю статтю витрат намагаються прибрати в першу чергу.

Втім, розглядати словесні головоломки виключно через призму «бізнесу» в пресі було б невірно. Слід пам'ятати, що це в першу чергу гра що розвиває. І, як і у кожної гри, у кожного виду кросвордів нерідко є як свої «фанати», часто об'єднуються в клуби любителів відповідного виду кросворду, так і противники, які вважають певні види кросвордів «неповноцінними» або «менш інтелектуальними», зважаючи на відмінності останніх від сучасного уявлення про кросворд, який сформувався в першій половині 20-го століття.

Також словесні головоломки часто використовуються в навчальному процесі як одна з ефективних його форм. Нерідко у ВНЗ та інших навчальних закладах учням задають як завдання скласти певний вид словесної головоломки, використовуючи для цього слова профільної тематики.
Присоединяйтесь к нам, если вы настоящий ценитель кроссвордов!
Группа Кроссвордов и головоломок на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Группа Кроссвордов и головоломок в viber Страница кроссвордов в twitter Канал кроссвордов в Telegram Канал кроссвордов в Яндекс Дзен