2D Судоку 9х9 #5 Легкий

2D Судоку 9х9 #5 Легкий

Раздел: 2D судоку
Просмотров: 174
Дата: 27-08-2017, 06:49

Судоку 2D #5 Легкий (Латинский квадрат, Latin Square) • Размер: 9х9

У цій головоломці 2D судоку затінюють деякі з квадратів так, щоб:


1) не було заштрихованих квадратів (включаючи по діагоналі);
2) в кожному ряду і в кожному стовпці є рівно один затінений квадрат;
3) ніякий квадрат, що містить число, не може бути заштрихованим;
4) кожне число має дорівнювати числу суміжних (в тому числі діагональних) заштрихованих квадратів.

Дана головоломка 2D Судоку 9х9 #5 Легкий (Латинський квадрат) має тільки одне унікальне рішення. Всі числові кросворди цього типу можна подивитися тут.


Ответы на 2D Судоку 9х9 #5 Легкий

Ответ на 2D Судоку 9х9 #5 Легкий


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: 2D Судоку 9х9 Легкий

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Завдання 2D Судоку 9х9 #1 Очень Трудный - вписати в осередку головоломки числа від 1 до 9 так, щоб в кожному горизонтальному ряду, в кожної вертикальної колонці кожне число зустрічалося тільки один раз. Доступний розмір - 9х9.
Судоку Х 9х9 #1 Средний розставте числа від 1 до n (де n - розмірність поля) так, щоб в кожному рядку, в кожному стовпці, на кожній діагоналі і кожної виділеної області все числа були різні
Мета цієї гри Японский кроссворд “Чарлі Шин” - відкрити дошку, що складається з чорних квадратів і вільних клітинок. Ви можете зробити це, подивившись визначення рядків / стовпців: послідовність чисел, яка описує групи послідовних квадратів, що з'являються в цьому рядку / стовпці.
Головоломка Числобол 5х5 #3 Легкий та її мета невирішена головоломка складається з квадратної сітки. Деякі клітини містять кола, кружечки або X. Мета полягає в тому, щоб покласти числа в кружечки у деяких клітинах, відповідно до правил.
Заповніть сітку Кирпичи 6х6 #1 Средний цифрами від 1 до 6 так, щоб у кожному рядку і кожному стовпці, кожне число зустрічалося рівно один раз. На цеглині не повинно бути двох парних або двох непарних чисел.
кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6 - ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3.