Кирпичи 6х6 #2 Средний

Кирпичи 6х6 #2 Средний

Раздел: Кирпичи
(голосов: 1)
Просмотров: 387
Дата: 4-05-2017, 05:52

Кирпичи #2 Средний (Bricks, Brick Sudoku) - Размер: 6х6

Цеглини 6х6 #2 Середній - це ще один тип Латинського квадрата. Сітка в цьому кросворді розділена на пари і виглядає як цегляна стіна.

Правила для головоломки Цеглини:


Мета полягає в тому, щоб заповнити ігове поле цифрами, щоб кожен стовпець і кожен рядок містили цифри тільки один раз.
Кожна цеглина містить по непарному і парному числу.


Ответы на Кирпичи 6х6 #2 Средний

Ответ на Кирпичи 6х6 #2 Средний


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Кирпичи 6x6 Средний

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Заповніть сітку Кирпичи 6х6 #1 Средний цифрами від 1 до 6 так, щоб у кожному рядку і кожному стовпці, кожне число зустрічалося рівно один раз. На цеглині не повинно бути двох парних або двох непарних чисел.
Як грати в Судоку Більше-Менше 9х9 #7 Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6 - ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3.
Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
Японський кросворд “Птах” - у вас є сітка з квадратів, які повинні бути або заповнені чорним кольором або маркованих X. Крім кожного рядка сітки вказані довжини трас чорних квадратів на цьому рядку.
Філіппінський кросворд Смайлик розміром 16х16 весь набір чисел має пару не рахуючи одиничку. Щоб успішно вирішити філіппінський кросворд, Вам доведеться шукати все числові пари щоб їх об'єднати між собою лініями.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram