Эстонский кроссворд Мечтавшая об алых парусах

Эстонский кроссворд Мечтавшая об алых парусах

Раздел: Эстонские кроссворды
(голосов: 1)
Просмотров: 310
Дата: 9-11-2017, 07:28


Естонський кросворд по своїй суті близький до традиційного, лише для поділу слів вживаються ніяк не клітинки, а загородки між ними.
Основною індивідуальністю естонських кросвордів вважається ущільнена сіточка, через що їх дуже складно вирішувати.

Проблема наповнення такого виду кросвордів традиційно вирішується 3-ма способами:
зростає чисельність «стін»,
вживається найбільш великий словник (а значить зростає відсоток важких слів)
або слова коротшають.


Ответы на Эстонский кроссворд Мечтавшая об алых парусах

Ответ на Эстонский кроссворд Мечтавшая об алых парусах


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Эстонские кроссворды 10x10

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
2D Судоку 9х9 #1 Середній кросворд можна грати на своєму смартфоні, як втім і інші види головоломок судоку. Тепер у вас є можливість із задоволенням стимулювати мізки так, як ви хочете.
Як вирішувати Японські кросворди - більшість японських кросвордів вирішуються послідовним розглядом одного ряду або одного стовпчика. Однак в більш складних кросвордах може знадобитися одночасно дивитися на два ряди. Ми розповімо про обидва методи вирішення на прикладі даної головоломки.
Японський кросворд "Шпаківня" сам із себе захоплююча але важка забавна головоломка. Щоб вивчитися швидко і якісно вирішувати японський кросворд, необхідно приступити до розгадування легких кросвордів.
Філіппінський Кросворд "Лист" - Ви зможете розгадати один із багатьох філіппінських кросвордів, де за допомогою цифр закодоване прекрасне чорно-біле зображення.
Логічна головоломка для любителів Філіппінських кросвордів під назвою "Чашка" (розміром 19x22) має набір цифр, які перебувають у таблиці, не рахуючи одиничок, кожна з них має власну пару. Кросвордисту необхідно відшукати будь-яку пару цифр щоб об'єднати між собою рисами. Чисельність осередків у
Новорічна логічна онлайн головоломка Японська мозаїка "Сніговик 2", ще впізнавана під назвою нонограми, нині зовсім знамениті кросворди, вгадуємо в якому місці потрібно клітинки забарвити, після закінчення рассгадиванія, набуваємо очерк картинки.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram