Кошка Японская мозаика

Кошка Японская мозаика

Раздел: Японская мозаика
Просмотров: 654
Дата: 24-08-2017, 18:27


Японская мозаика "Кошка" • Размер: 25х20

Японська мозаїка Кошка - це захоплююча графічна головоломка, у результаті якої виявляється цікаве піксельне зображення. Видумані Тревором Трураном і розроблені у нас, ці головоломки об'єднали в собі логіку та творчість. Вирішуючи їх, ви отримаєте багато годин інтелектуального та естетичного задоволення.

Головоломка, зовнішньо подібна до Сапера, представляє собою сітку, в якій зашифрована піксельна картинка. Щоб розгадати картинку потрібно, використовуючи чисту логіку, визначте, які клітки повинні бути забарвлені, а які залишаються пустими.

Головоломки Японская мозаика чорно-білі і бувають різноманітних розмірів і рівнів складності. Прості можна вирішити за хвилини, а рішення деяких складних може зайняти кілька годин. Японська мозаїка Кішка досить зрозуміла, тому що для її вирішення потрібно аналізувати кожне число окремо. Також додатково зустрічаються такі ситуації, в яких потрібно звернути увагу на взаємодію двох цифр, що робить рішення більш складним та захоплюючим.

Якщо ви любите вирішувати логичні головоломки, вам напевно сподобається Японська мозаїка Кошка!


Ответы на Кошка Японская мозаика

Ответ на Кошка Японская мозаика


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Японская Мозаика 25х20

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
Правила Какуро (Kakuro) 6х6 #3 Легкий - Помістити потрібно число з одиниці по дев'ятку у клітці (без нулів). Кожну з цифр можна вписати не більш єдиного рази у сусідніх осередках.
Какуро (Kakuro) 6х6 #2 Легкий онлайн японська головоломка з випадково згенерованою дошкою. Головоломки Какуро мають деяку схожість з кросвордами, де замість літер дошка заповнена цифрами (з 1 по 9). Квадрати поля повинні бути заповнені з цими цифрами, щоб підвести до зазначених цифр.
Логічні головоломки Какуро 6х6 #1 Легкий здатні підвищити ваші навички вирішення проблем в активному рішенні головоломок і дають можливість знайти відповідь, де ви не очікуєте, що вони є частиною рішення вашої проблеми навичок.
Новорічна логічна онлайн головоломка Японська мозаїка "Сніговик 2", ще впізнавана під назвою нонограми, нині зовсім знамениті кросворди, вгадуємо в якому місці потрібно клітинки забарвити, після закінчення рассгадиванія, набуваємо очерк картинки.
Головоломка Японська мозаїка "Сніговик", також відома як Nonogram, Малюнок у цифрах, або Японський кросворд, нині дуже популярні логічні головоломки, де квадратні клітини пофарбовані, після завершення расгадкі онлайн, отримуємо чорно-білий малюнок.