Кошка Японская мозаика
Рейтинг:
(голосов: 0)


Японская мозаика "Кошка" • Размер: 25х20

Разгадать Японская мозаика онлайн Кошка Японская мозаика

Японська мозаїка Кошка - це захоплююча графічна головоломка, у результаті якої виявляється цікаве піксельне зображення. Видумані Тревором Трураном і розроблені у нас, ці головоломки об'єднали в собі логіку та творчість. Вирішуючи їх, ви отримаєте багато годин інтелектуального та естетичного задоволення.

Головоломка, зовнішньо подібна до Сапера, представляє собою сітку, в якій зашифрована піксельна картинка. Щоб розгадати картинку потрібно, використовуючи чисту логіку, визначте, які клітки повинні бути забарвлені, а які залишаються пустими.

Головоломки Японская мозаика чорно-білі і бувають різноманітних розмірів і рівнів складності. Прості можна вирішити за хвилини, а рішення деяких складних може зайняти кілька годин. Японська мозаїка Кішка досить зрозуміла, тому що для її вирішення потрібно аналізувати кожне число окремо. Також додатково зустрічаються такі ситуації, в яких потрібно звернути увагу на взаємодію двох цифр, що робить рішення більш складним та захоплюючим.

Якщо ви любите вирішувати логичні головоломки, вам напевно сподобається Японська мозаїка Кошка!

Ответы на Японская мозаика Кошка Японская мозаика

Ответ на Кошка Японская мозаика


Категория: Японская мозаика
Просмотров: 133
Предыдущий кроссворд:
  • Жар-Птица Японская мозаика
    Жар-Птица Японская мозаика головоломка типа Сапер (Minesweeper) под названием Mosaic, которая, когда она решена, создает пикселированную картинку для читателя. Каждая клетка взаимодействует со своими восемью непосредственными соседями в соответствии с определенными конкретными правилами на каждом шагу времени.
Следующий кроссворд:
  • Санта Японская мозаика
    Головоломка Японская мозаика "Санта", также известный как Nonogram, Рисунок зашифрованный у цифры, либо Японский кроссворд, нынче очень популярные логические головоломки, где квадратные клетки окрашены, после завершения разгадки онлайн, получаем черно-белый рисунок.

24-08-2017, 18:27

Оставить отзыв о кроссворде:

Оставьте свой комментарий о кроссворде в качестве благодарности!
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: