» » Снеговик Японская мозаика
Снеговик Японская мозаика
Рейтинг:
(голосов: 0)


Японская мозаика "Снеговик" • Размер: 15х15

Разгадать Японская мозаика онлайн Снеговик Японская мозаика

Головоломка Японська мозаїка "Сніговик", також відома як Nonogram, Малюнок у цифрах, або Японський кросворд, нині дуже популярні логічні головоломки, де квадратні клітини пофарбовані, після завершення расгадкі онлайн, отримуємо чорно-білий малюнок. Кожен вертикальний і горизонтальний ряд має деякі цифри, які вказують довжину забарвлених ділянок. Там повинна бути принаймні одна порожня клітинка поруч з сусідніми забарвленими клітинами.

Для того, щоб намалювати клітини перетягнути мишею над ними. При переміщенні миші, підказки з'явиться у спливаючому меню під курсором. Підказка складається з двох чисел, що показують, скільки клітинок в вертикальних і горизонтальних ліній існують в забарвлену секції.
Кросвордист може стерти забарвлену клітину за допомогою наведення курсору миші. Щоб очистити всі осередки у обраному рядку, натисніть на цей рядок в розділі кількість клітин.

Вам можна також мітити в синій колір, щоб намалювати осередки, але якщо ви не впевнені, чи повинні вони зафарбували чи ні. Пізніше ви зможете очистити безліч синіх осередків і пофарбувати їх у чорний.

Для того, щоб закінчити загадку цього достатньо, щоб намалювати правильні клітини у темному кольорі.

Ответы на Японская мозаика Снеговик Японская мозаика

Ответ на Снеговик Японская мозаика


Категория: Японская мозаика
Просмотров: 241
Предыдущий кроссворд:
  • Новый год Японская мозаика
    Новогодняя логическая онлайн задача Японская мозаика "Новый год", еще узнаваемая под названием Нонограма, ныне совсем знаменитые закономерные кроссворды, угадываем в каком месте нужно клеточки окрасить.
Следующий кроссворд:
  • Снеговик 2 Японская мозаика
    Новорічна логічна онлайн головоломка Японська мозаїка "Сніговик 2", ще впізнавана під назвою нонограми, нині зовсім знамениті кросворди, вгадуємо в якому місці потрібно клітинки забарвити, після закінчення рассгадиванія, набуваємо очерк картинки.

1-03-2017, 11:45

Оставить отзыв о кроссворде:

Оставьте свой комментарий о кроссворде в качестве благодарности!
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: