English Українська

Войти

Турецкие


Японский кроссворд «Морской черт» разгадывать онлайн бесплатно

Японский кроссворд «Морской черт»

Раздел: Японские кроссворды
(1 голос) Понравился кроссворд? Не забудьте «лайкнуть».
Просмотров: 5 273
Дата: 2-03-2017, 06:43
Следующий Японский кроссворд «Панда» Следующий и Предыдущий кроссворды Голубь Японский кроссворд Предыдущий

Японский кроссворд “Морской черт” - Размер: 20х30

Японський кросворд “Морський чорт” - це досить новий вид головоломки, який виник в 1987 році, і з тих пір не тільки розійшовся по всьому світу, а й став одним з найпопулярніших видів головоломки.

Правила японських сканвордів досить заплутані, але чим більше ви будете грати і здобувати досвід - тим простіше вам буде їх розгадувати. На відміну від звичайного кросворда, в якому розгадувати слова, в японських - вашим завданням буде скласти малюнок, який знаходиться в зашифрованому вигляді. Повністю ви зможете побачити його, тільки правильно розгадавши головоломку.

Японські сканворди


Для головоломки береться ігрове поле, яке має певну кількість осередків. Зліва і вгорі, знаходяться цифри, які позначають кількість йдуть підряд зафарбованих клітин. Між кожною групою зафарбованих клітинок повинна бути хоча б одна вільна. Це правило не стосується тільки кольорових японських сканвордов, в яких групи різних кольорів можуть стояти поруч, створюючи певну частину малюнка. Складність гри залежить від розмірів поля, елементів малюнка і використовуваної колірної гами. Є й сканворди для дітей, розміри поля якого складають 5х5 клітин.

Зараз, крім класичного варіанту, існує безліч ігор, які створені на основі японських сканвордов, в яких також зашифрована малюнок, але позначення зафарбованих клітинок трохи відрізняється від стандартного варіанту. Такими можна назвати філіппінські сканворди.

Майже всі відомі сканворди зараз адаптовані під комп'ютери. Ви можете просто завантажити сканворд і встановити його на комп'ютер. Це віртуальний аналог, завдяки якому ви можете удосконалювати свої навички.


Ответы на Японский кроссворд «Морской черт»

Ответ на Японский кроссворд «Морской черт»


Понравился материал? Будем благодарны за репосты.
Комментарии:
Комментируйте кроссворд оставив отзыв!
Ваше Имя:
 • Смайлы и люди
  Животные и природа
  Еда и напитки
  Активность
  Путешествия и места
  Предметы
  Символы
  Флаги
Новые комментарии кроссвордистов:
11 апреля 2024 в 21:03 Сканворд «Окаменевший силач»
Текст сообщения: как запллнить красворд не знаю
читайте определения и если узнали ответ - просто вводите, вставив курсор в нужную ячейку, буквы русского алфавита в сетку сканворда. Иногда помогает воспользоваться подсказками "Слово" и "Буква", также можно смотреть правильность уже введённых слов - нажимая кнопку "Проверить". Ещё попробуйте изучить инструкции перейдя в раздел: Часто задаваемые вопросы
prostadine
7 апреля 2024 в 12:18 Ключворд Красота This post left me feeling inspired and motivated. Exactly what I needed!
Айгуль
2 апреля 2024 в 23:20 Филворд «Слова на Букву К» Маметова
Бегельдинов
Молдагулова
Летчик
Автоматчик
пулеметчица
Присоединяйтесь к нам, если вы настоящий ценитель кроссвордов!
Группа Кроссвордов и головоломок на facebook Сменить на Новый дизайн