Японский кроссворд “Морской черт”

Японский кроссворд “Морской черт”

Раздел: Японские кроссворды
(голосов: 0)
Просмотров: 627
Дата: 2-03-2017, 06:43

Японский кроссворд “Морской черт” - Размер: 20х30

Японський кросворд “Морський чорт” - це досить новий вид головоломки, який виник в 1987 році, і з тих пір не тільки розійшовся по всьому світу, а й став одним з найпопулярніших видів головоломки.

Правила японських сканвордів досить заплутані, але чим більше ви будете грати і здобувати досвід - тим простіше вам буде їх розгадувати. На відміну від звичайного кросворда, в якому розгадувати слова, в японських - вашим завданням буде скласти малюнок, який знаходиться в зашифрованому вигляді. Повністю ви зможете побачити його, тільки правильно розгадавши головоломку.

Японські сканворди


Для головоломки береться ігрове поле, яке має певну кількість осередків. Зліва і вгорі, знаходяться цифри, які позначають кількість йдуть підряд зафарбованих клітин. Між кожною групою зафарбованих клітинок повинна бути хоча б одна вільна. Це правило не стосується тільки кольорових японських сканвордов, в яких групи різних кольорів можуть стояти поруч, створюючи певну частину малюнка. Складність гри залежить від розмірів поля, елементів малюнка і використовуваної колірної гами. Є й сканворди для дітей, розміри поля якого складають 5х5 клітин.

Зараз, крім класичного варіанту, існує безліч ігор, які створені на основі японських сканвордов, в яких також зашифрована малюнок, але позначення зафарбованих клітинок трохи відрізняється від стандартного варіанту. Такими можна назвати філіппінські сканворди.

Майже всі відомі сканворди зараз адаптовані під комп'ютери. Ви можете просто завантажити сканворд і встановити його на комп'ютер. Це віртуальний аналог, завдяки якому ви можете удосконалювати свої навички.


Ответы на Японский кроссворд “Морской черт”

Ответ на Японский кроссворд “Морской черт”


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Японские кроссворды

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Філіппінський Кросворд "Лист" - Ви зможете розгадати один із багатьох філіппінських кросвордів, де за допомогою цифр закодоване прекрасне чорно-біле зображення.
Філіппінський кросворд Кролик (розміром 24х22) - Почати рішення головоломки найкраще з клітин, що містять цифри 1 і 2. Клітини з одиницями пари не мають, а тому просто зафарбовуються.
Філіппінський кросворд Смайлик розміром 16х16 весь набір чисел має пару не рахуючи одиничку. Щоб успішно вирішити філіппінський кросворд, Вам доведеться шукати все числові пари щоб їх об'єднати між собою лініями.
Логічна головоломка для любителів Філіппінських кросвордів під назвою "Чашка" (розміром 19x22) має набір цифр, які перебувають у таблиці, не рахуючи одиничок, кожна з них має власну пару. Кросвордисту необхідно відшукати будь-яку пару цифр щоб об'єднати між собою рисами. Чисельність осередків у
Новорічна логічна онлайн головоломка Японська мозаїка "Сніговик 2", ще впізнавана під назвою нонограми, нині зовсім знамениті кросворди, вгадуємо в якому місці потрібно клітинки забарвити, після закінчення рассгадиванія, набуваємо очерк картинки.
Головоломка Японська мозаїка "Сніговик", також відома як Nonogram, Малюнок у цифрах, або Японський кросворд, нині дуже популярні логічні головоломки, де квадратні клітини пофарбовані, після завершення расгадкі онлайн, отримуємо чорно-білий малюнок.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram