» » Японский кроссворд “Морской черт”
Японский кроссворд “Морской черт”
Рейтинг:
(голосов: 0)

Японский кроссворд “Морской черт” - Размер: 20х30

Разгадать Японские кроссворды онлайн Японский кроссворд “Морской черт”

Японський кросворд “Морський чорт” - це досить новий вид головоломки, який виник в 1987 році, і з тих пір не тільки розійшовся по всьому світу, а й став одним з найпопулярніших видів головоломки.

Правила японських сканвордів досить заплутані, але чим більше ви будете грати і здобувати досвід - тим простіше вам буде їх розгадувати. На відміну від звичайного кросворда, в якому розгадувати слова, в японських - вашим завданням буде скласти малюнок, який знаходиться в зашифрованому вигляді. Повністю ви зможете побачити його, тільки правильно розгадавши головоломку.

Японські сканворди


Для головоломки береться ігрове поле, яке має певну кількість осередків. Зліва і вгорі, знаходяться цифри, які позначають кількість йдуть підряд зафарбованих клітин. Між кожною групою зафарбованих клітинок повинна бути хоча б одна вільна. Це правило не стосується тільки кольорових японських сканвордов, в яких групи різних кольорів можуть стояти поруч, створюючи певну частину малюнка. Складність гри залежить від розмірів поля, елементів малюнка і використовуваної колірної гами. Є й сканворди для дітей, розміри поля якого складають 5х5 клітин.

Зараз, крім класичного варіанту, існує безліч ігор, які створені на основі японських сканвордов, в яких також зашифрована малюнок, але позначення зафарбованих клітинок трохи відрізняється від стандартного варіанту. Такими можна назвати філіппінські сканворди.

Майже всі відомі сканворди зараз адаптовані під комп'ютери. Ви можете просто завантажити сканворд і встановити його на комп'ютер. Це віртуальний аналог, завдяки якому ви можете удосконалювати свої навички.

Ответы на Японские кроссворды Японский кроссворд “Морской черт”

Ответ на Японский кроссворд “Морской черт”


Категория: Японские кроссворды
Просмотров: 322
Предыдущий кроссворд:
  • Детский японский кроссворд
    Детский японский кроссворд сам из себя увлекательная не тяжелая забавная головоломка. Чтоб выучиться скоро и отменно улаживать японский кроссворд, необходимо приступить с легковесного
Следующий кроссворд:
  • Японский кроссворд “Панда”
    Японский кроссворд “Панда” - у вас есть сетка из квадратов, которые должны быть либо заполнены черным цветом или маркированных X. Кроме каждой строки сетки указаны длины трасс черных квадратов на этой строке.

2-03-2017, 06:43

Оставить отзыв о кроссворде:

Оставьте свой комментарий о кроссворде в качестве благодарности!
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: