Какуро 6х6 #3 Легкий

Какуро 6х6 #3 Легкий

Раздел: Какуро
Просмотров: 401
Дата: 1-03-2017, 15:10

Какуро #3 Легкий - Размер: 6х6

Правила Какуро (Kakuro) 6х6 #3 Легкий
Помістити потрібно число з одиниці по дев'ятку у клітці (без нулів).
Числа в осередку, розділені діагональної лінією вказують що сума чисел у наступних (сусідніх) осередках праворуч від неї або внизу.
Кожну з цифр можна вписати не більш єдиного рази у сусідніх осередках.


Ответы на Какуро 6х6 #3 Легкий

Ответ на Какуро 6х6 #3 Легкий


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Какуро

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Какуро 6х6 #4 Легкий це кросворд з цифрами - де потрібно слідувати за підказками (доказами), щоб знайти правильну послідовність цифр, які проходять по вертикалі і по горизонталі.
Какуро (Kakuro) 6х6 #2 Легкий онлайн японська головоломка з випадково згенерованою дошкою. Головоломки Какуро мають деяку схожість з кросвордами, де замість літер дошка заповнена цифрами (з 1 по 9). Квадрати поля повинні бути заповнені з цими цифрами, щоб підвести до зазначених цифр.
Логічні головоломки Какуро 6х6 #1 Легкий здатні підвищити ваші навички вирішення проблем в активному рішенні головоломок і дають можливість знайти відповідь, де ви не очікуєте, що вони є частиною рішення вашої проблеми навичок.
Какуро 6х6 #1 Очень Трудный - Поместить нужно число с единицы по девятку у клетке (без нулей). Каждую из цифр можно вписать не больше единого раза у соседних ячейках.
Тут вам можно играться Какуро (Kakuro) #2 Совсем Тяжелый через интернет, это разновидность японской головоломки.
Головоломка Какуро (Kakuro) #3 Очень Трудный имеет некоторое сходство с кроссвордом, где заместо буковок доска заполнена циферками (с 1 по 9).