Ключворд Друг

Ключворд Друг

Раздел: Ключворды
(голосов: 2)
Просмотров: 1 078
Дата: 22-11-2017, 22:46


Поради щодо вирішення Ключворда "Друг"


Кожен Ключворд (Кейворд) починається так само: з завершеною сіткою кросвордів, за винятком того, що маленьке поле з n квадратів пусте, а ви, як вирішувач, повинні вирішити, яка буква з А-Я підходить на кожному порожньому квадраті, з важливим попередженням про те, що кожна буква з'являється точно один раз в сітці.

Найкраще, що потрібно зробити для вирішення головоломки Ключворд Друг, - це сканувати сітку і шукати зручні добірки: завжди будуть місця розміщення, а іноді і значне число, де є тільки один варіант для дійсного слова бути сформовані, і тому ці літери можуть бути поміщені вами вирішувачів. Пам'ятайте, що кожна буква може з'являтися не один раз, тому, коли у вас є слово з декількома пропусками, і є слово, яке підходить, можливо, має E в двох прогалинах, зверніть увагу, що слово не може бути розміщено тут, так як воно порушить ключове правило.

У міру того, як ви починаєте збирати щільні висячі плоди, інструмент гравця автоматично перекреслює букви, які ви використовували, щоб врятувати вас, відстежуючи його в голові. Знати, які букви ви розмістили і не розмістили, є ключем до вирішення головоломок А-Я, оскільки спочатку буде кілька слів, які мають кілька варіантів. Звужуючи варіанти, ви скорочуєте то, що можна помістити в кожному з них, поки вам не залишиться тільки один варіант.

Сканувати всі прогони сітки, якщо ви все ще не впевнені, і намагайтеся не здогадуватися, в більшості головоломок Ключворд виконуватиметься десь тільки з одним варіантом.

Коли ви наближаєтеся до кінця рішення, вас часто залишають з менш частими буквами, тому, якщо слова не вискочить до вас, і у вас є, скажімо, чотири літери зліва, можна пройти через кожен варіант у вашій голові і подивитися, чи є який- або з них слова: якщо є тільки одне слово, тоді це ваш відповідь.

А як щодо останнього слова? Якщо у нього є тільки один лист, то привітання, помістіть останній лист вліво, і ви вирішили головоломку! Але досить часто ви виявите, що останнє слово - це той, з яким ви мали найменшу інформацію, і тому у нього можуть бути дві або три літери, які порожні. В цьому випадку ви залишаєтеся з по суті анаграмою, і тому повинні розв'язати цю проблему, як і будь-яку іншу анаграма, щоб знайти остаточне слово і успішно завершити головоломку АЯ.


Ответы на Ключворд Друг

Ответ на Ключворд Друг


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Ключворды 17х17

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Як вирішити головоломку з кодовим словом Ключворд Фойе? Кожна буква алфавіту в сітці з A-Я замінена числом від 1 до 30. Наприклад, буква «E» може бути представлена «10» в сітці. Кожна буква з A-Я з'являється хоча б один раз в сітці відповідей. Визначте, який номер представляє кожну букву для
Сканворд 13х18 №6 також відомий як: Arrowword, Arroword, Arrow Words - кросворди, де всі підказки написані всередині сітки. Титульні стрілки тягнуться від кожної підказки до точки, де рішення належить сітці, наприклад 13x18.
Головоломка Хитори 7х7 #4 Легкий Хіторі (Hitori) - Кожне число не повинно входити більше, ніж один раз в кожному рядку і стовпці. Якщо є більше, деякі повинні бути позначені як чорні. Не може бути чорна клітина поруч одна з одною, можна тільки по діагоналі.
У цій головоломці 2D Судоку 9х9 #5 Легкий затінюють деякі з квадратів так, щоб: не було заштрихованих квадратів (включаючи по діагоналі); в кожному ряду і в кожному стовпці є рівно один затінений квадрат; ніякий квадрат, що містить число, не може бути заштрихованим; кожне число має дорівнювати
Головоломка Японская мозаика "Кошка", зовнішньо подібна до Сапера, представляє собою сітку, в якій зашифрована піксельна картинка. Щоб розгадати картинку потрібно, використовуючи чисту логіку, визначте, які клітки повинні бути забарвлені, а які залишаються пустими.
Філіппінський кросворд Смайлик розміром 16х16 весь набір чисел має пару не рахуючи одиничку. Щоб успішно вирішити філіппінський кросворд, Вам доведеться шукати все числові пари щоб їх об'єднати між собою лініями.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram