Числобол 5х5 #3 Легкий

Числобол 5х5 #3 Легкий

Раздел: Числобол
(голосов: 1)
Просмотров: 347
Дата: 5-04-2017, 09:12

Числобол #3 Легкий (Nanbaboru, Number Ball) - Размер: 5х5

Інші головоломки Числобол (Nanbaburo, Number Bal) від нас і інших авторів можна знайти в області числових головоломок під назвою Nanbaboru.
Ця головоломка Nanbaboru ([i][/i]) була розроблена Інаба Наокі.

Головоломка Числобол 5х5 #3 Легкий та її мета


Невирішена головоломка складається з квадратної сітки. Деякі клітини містять кола, кружечки або X.
Мета полягає в тому, щоб покласти числа в кружечки у деяких клітинах, відповідно до правил.

Правила Числоболу


Заповнена таблиця (ігрове поле) повинні задовольняти таким умовам:
Кожне коло має містити ряд.
Кожен номер (число) має з'явитися тільки один раз в кожному рядку і стовпці.
Клітини з початковим X не може містити цифри (отже, можуть бути порожні клітинки).

Правила: писати в деяких областях діаграми числа із зазначеного діапазону, так щоб кожне число зустрічалось рівно один раз в кожному рядку і в кожному стовпці.


Ответы на Числобол 5х5 #3 Легкий

Ответ на Числобол 5х5 #3 Легкий


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Числобол 5x5 Легкий

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Числобол (Nanbaboru, Number Ball) состоит из квадратной сетки. Суть головоломки Числобол 5х5 #2 Легкий заключается у следующем, чтоб вписать у некоторые клетки цифры данного диапазона.
Неразрешенная головоломка Числобол 5х5 #1 Легкий состоит из квадратной сетки. Некоторые ячейки содержат круги, округленные числа или X. Цель состоит в том, чтобы поместить круговые числа в некоторые ячейки, согласно правилам.
Виндоку 9х9 #6 Легкий - ці числові кросворди мають інші відомі назви «Windoku або Hyper Sudoku або Four-Box Sudoku» - мета даної логічної комбінаторної головоломки полягає в числовому розміщенні на сітці.
Заповніть сітку числового кросворда Виндоку 9х9 #5 Легкий (Windoku), поміщаючи числові значення від 1 до 9 в порожні клітинки так, щоб жодне число не повторювалося в будь-якому рядку, стовпці, блоці.
кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6 - ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3.
Японський кросворд “Птах” - у вас є сітка з квадратів, які повинні бути або заповнені чорним кольором або маркованих X. Крім кожного рядка сітки вказані довжини трас чорних квадратів на цьому рядку.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram