Чашка Филиппинский кроссворд

Чашка Филиппинский кроссворд

Раздел: Филиппинские кроссворды
(голосов: 1)
Просмотров: 876
Дата: 1-03-2017, 12:10


Филиппинский кроссворд "Чашка" • Размер: 19х22

Логічна головоломка для любителів Філіппінських кросвордів під назвою "Чашка" (розміром 19x22) має набір цифр, які перебувають у таблиці, не рахуючи одиничок, кожна з них має власну пару. Кросвордисту необхідно відшукати будь-яку пару цифр щоб об'єднати між собою рисами. Чисельність осередків у всякої смуги зобов'язана прирівнюватися кількостей її кінців.

Смуги, що об'єднують пару чисел, мають всі шанси надломлюються у горизонтальних або вертикальних напрямках (але не діагонально). Також лінії ніяк не мають шансів схрещуватися між собою, проскакувати через ті ж клітини. Після такого, як всі пари знайдені і об'єднані, ви зможете замалевать клітини, через які проходять смуги, щоб вийшов малюнок, як напевно показано на нашому зразку.

Приступити висновок головоломки краще тільки з клітин, що містять числа 1 і 2. Клітини з одиницями пари ніяк не мають, а тому елементарно закрашуються. Ніяк не важко об'єднати клітинки з двійками: вони постійно перебувають поблизу. Складніше знайти вірний маршрут між клітинами з великими цифрами. Але крок через кроком, рівномірно проводячи смуги, ви обов'язково прийдете до виключно вірного рішення.


Ответы на Чашка Филиппинский кроссворд

Ответ на Чашка Филиппинский кроссворд


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Филиппинские кроссворды

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Новорічна логічна онлайн головоломка Японська мозаїка "Сніговик 2", ще впізнавана під назвою нонограми, нині зовсім знамениті кросворди, вгадуємо в якому місці потрібно клітинки забарвити, після закінчення рассгадиванія, набуваємо очерк картинки.
Головоломка Японська мозаїка "Сніговик", також відома як Nonogram, Малюнок у цифрах, або Японський кросворд, нині дуже популярні логічні головоломки, де квадратні клітини пофарбовані, після завершення расгадкі онлайн, отримуємо чорно-білий малюнок.
Набор цифр, находящихся у таблице, не считая единичек, каждая из них имеет собственную пару. Кроссвордисту необходимо отыскать любую пару цифр чтобы объединить между собой чертами. Численность ячеек у всякой полосы обязано приравниваться количествам ее концов.
Цветные филиппинские кроссворды - Все числа, расположенные в сетке, кроме единицы, имеют свою пару.
Цветные филиппинские кроссворды - Все числа, расположенные в сетке, кроме единицы, имеют свою пару.
Цветные филиппинские кроссворды - Все числа, расположенные в сетке, кроме единицы, имеют свою пару.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram