Лист Филиппинский кроссворд

Лист Филиппинский кроссворд

Раздел: Филиппинские кроссворды
(голосов: 0)
Просмотров: 1 773
Дата: 1-03-2017, 12:21


Филиппинский кроссворд "Лист" • Размер: 24х22

Філіппінський Кросворд "Лист" є спробою просунути знання про Вісаянский діалект ("Bisaya") на якому говорять в центральних і південних районах Філіппін. Філіппінські Кросворди - головоломки створювалися не тільки для використання носіями мови, а й для інших країн які з цікавістю розбираються в даному конкретному діалекті, на якому говорять мільйони філіппінців.

На цій сторінці Ви зможете розгадати один із багатьох філіппінських кросвордів, де за допомогою цифр закодоване прекрасне чорно-біле зображення.


Ответы на Лист Филиппинский кроссворд

Ответ на Лист Филиппинский кроссворд


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Филиппинские кроссворды

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Філіппінський кросворд Смайлик розміром 16х16 весь набір чисел має пару не рахуючи одиничку. Щоб успішно вирішити філіппінський кросворд, Вам доведеться шукати все числові пари щоб їх об'єднати між собою лініями.
Логічна головоломка для любителів Філіппінських кросвордів під назвою "Чашка" (розміром 19x22) має набір цифр, які перебувають у таблиці, не рахуючи одиничок, кожна з них має власну пару. Кросвордисту необхідно відшукати будь-яку пару цифр щоб об'єднати між собою рисами. Чисельність осередків у
Новорічна логічна онлайн головоломка Японська мозаїка "Сніговик 2", ще впізнавана під назвою нонограми, нині зовсім знамениті кросворди, вгадуємо в якому місці потрібно клітинки забарвити, після закінчення рассгадиванія, набуваємо очерк картинки.
Головоломка Японська мозаїка "Сніговик", також відома як Nonogram, Малюнок у цифрах, або Японський кросворд, нині дуже популярні логічні головоломки, де квадратні клітини пофарбовані, після завершення расгадкі онлайн, отримуємо чорно-білий малюнок.
На этой странице Вы можете разгадать один из многих филиппинских кроссвордов, где с помощью цифр закодирован прекрасный черно-белый цветок.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram