Сканворд 13х18 №5

Сканворд 13х18 №5

Раздел: Сканворды
(голосов: 2)
Просмотров: 751
Дата: 19-11-2017, 07:52


Сканворд 13x18 відрізняється від традиційного кросворду істотно величезною чисельністю перетинів слів вертикально і горизонтально, при цьому завдання в сканворди можуть працювати ніяк не тільки короткі визначення-асоціації, однак і яскраві зображення, а часто і фотографії.


Ответы на Сканворд 13х18 №5

Ответ на Сканворд 13х18 №5


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Сканворды 13x18

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Сканворд 13х18 №8 - это вариант стандартного кроссворда. Как кроссворд, есть ряд подсказок, на которые вы должны ответить, и вы должны ответить им всем, чтобы завершить головоломки. И ответы помещаются в сетку, как со стандартным кроссвордом.
Вирішуючи швидкий Сканворд 13x18 №7 подивіться в змозі ваші справжні знання, допоможе вивчати нові слова, а також перевірити речі, які ви вже знаєте, як добре. З кросвордами ви отримуєте можливість регулярно розвивати ваш мозок, і це, безумовно, дивно.
Сканворд 13х18 №6 також відомий як: Arrowword, Arroword, Arrow Words - кросворди, де всі підказки написані всередині сітки. Титульні стрілки тягнуться від кожної підказки до точки, де рішення належить сітці, наприклад 13x18.
Є деяка кількість типів кросвордів: Скандинавський кросворд (коротка назва Сканворд) - зараз напевно вважається фактично самим затребуваним серед кроссвордістів. Закодовані слова надаються у осередках навпростець в сітці, а слова-відгадки вносять по напрямках, куди показують стрілки.
Естонський кросворд по своїй суті близький до традиційного, лише для поділу слів вживаються ніяк не клітинки, а загородки між ними. Основною індивідуальністю естонських кросвордів вважається ущільнена сіточка, через що їх дуже складно вирішувати.
Для головоломки Японський кросворд “Морський чорт” береться ігрове поле, яке має певну кількість осередків. Зліва і вгорі, знаходяться цифри, які позначають кількість йдуть підряд зафарбованих клітин.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram