Сканворд 13х18 №7

Сканворд 13х18 №7

Раздел: Сканворды
(голосов: 2)
Просмотров: 820
Дата: 21-11-2017, 06:57


Ласкаво просимо на наш сайт crossword.nalench.com. Я припускаю, що ви зацікавлені в розгадуванні скандинавського кросворду. Ну ви перебуваєте в правильному сайті.

Вирішуючи швидкий Сканворд 13x18 №7 подивіться в змозі ваші справжні знання, допоможе вивчати нові слова, а також перевірити речі, які ви вже знаєте, як добре. З кросвордами ви отримуєте можливість регулярно розвивати ваш мозок, і це, безумовно, дивно.

Тут ви можете знайти професійні кросворди з багатьох національних і міжнародних онлайн ресурсів. Також ви можете розгадати деякі унікальні кросворди створені нашими відвідувачами. Спробуйте цей дивовижний досвід і будьте впевнені, що це, безумовно, революційних кросвордів до яких ви звикли!


Ответы на Сканворд 13х18 №7

Ответ на Сканворд 13х18 №7


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Сканворды 13x18

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Сканворд 13х18 №6 також відомий як: Arrowword, Arroword, Arrow Words - кросворди, де всі підказки написані всередині сітки. Титульні стрілки тягнуться від кожної підказки до точки, де рішення належить сітці, наприклад 13x18.
Є деяка кількість типів кросвордів: Скандинавський кросворд (коротка назва Сканворд) - зараз напевно вважається фактично самим затребуваним серед кроссвордістів. Закодовані слова надаються у осередках навпростець в сітці, а слова-відгадки вносять по напрямках, куди показують стрілки.
Естонський кросворд зовсім схожий на суворий кросворд класичного вигляду. Наданий тип кросворда, володіє найбільш міцноїю щільністю сітки. Естонський кросворд нагадує "білі" кросворди. Слова в білих кросвордах перетинаються по найбільшій кількості букв.
2D Судоку 9х9 #1 Середній кросворд можна грати на своєму смартфоні, як втім і інші види головоломок судоку. Тепер у вас є можливість із задоволенням стимулювати мізки так, як ви хочете.
Японський кросворд "Дятел Вуді" (має інші назви Griddlers або Picross) це логічна головоломка з зашифрованим зображенням, де осередки у таблиці потрібно заповнити, а деякі залишити порожніми, в кінці після проведеної роботи побачите приховане зображення - відповідь!
Філіппінський Кросворд "Лист" - Ви зможете розгадати один із багатьох філіппінських кросвордів, де за допомогою цифр закодоване прекрасне чорно-біле зображення.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram