Судоку Х 9х9 #1 Средний

Судоку Х 9х9 #1 Средний

Раздел: Судоку / Судоку Х
Просмотров: 511
Дата: 3-06-2017, 06:12

Судоку Х #1 (Судоку Диагональ, Sudoku X) "Средний" • Размер: 9х9

Правила розв'язування головоломки:


Розставте числа від 1 до n (де n - розмірність поля) так, щоб в кожному рядку, в кожному стовпці, на кожній діагоналі і кожної виділеної області все числа були різні

Як вирішувати Судоку Діагоналі 9х9 #1 Середній:


Ви можете прочитати про способи вирішення Судоку Х в нашому розділі. На прикладі класичного судоку розглянуті способи рішення від простих до найскладніших. Стаття допоможе і тим, хто вчиться вирішувати судоку і тим, хто хоче навчитися вирішувати, здавалося б, неможливі варіанти.

Для вирішення Діагонального Судоку Ви можете застосовувати ті ж правила, що і для Класичного. Додаються дві додаткові області (діагоналі), в сегментах їх перетину з блоками 3х3 клітини будуть також розташовуватися по діагоналі.

Інші назви: Судоку Х, Судоку Диагональный, Sudoku X


Ответы на Судоку Х 9х9 #1 Средний

Ответ на Судоку Х 9х9 #1 Средний


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Судоку Судоку Х 9х9

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Головоломка Числобол 5х5 #3 Легкий та її мета невирішена головоломка складається з квадратної сітки. Деякі клітини містять кола, кружечки або X. Мета полягає в тому, щоб покласти числа в кружечки у деяких клітинах, відповідно до правил.
Заповніть сітку Кирпичи 6х6 #1 Средний цифрами від 1 до 6 так, щоб у кожному рядку і кожному стовпці, кожне число зустрічалося рівно один раз. На цеглині не повинно бути двох парних або двох непарних чисел.
Виндоку 9х9 #8 Легкий - ці головоломки Віндоку (Hyper Sudoku) подібні класичного судоку, але мають таке відміну, а саме є виділені кольором області 3x3, де цифри не повинні повторюватися.
кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6 - ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3.
Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
В данном судоку онлайн есть три уровня сложности на выбор: Простой, Средний, Сложный.