Цветной японский кроссворд 03 мар 2001

Цветной японский кроссворд 03 мар 2001

Раздел: Цветные японские кроссворды
(голосов: 0)
Просмотров: 265
Дата: 18-10-2017, 10:51

У кольоровому японському кросворді картинка зашифрована за допомогою набору цифр, розташованих зліва і зверху від сітки. Кожна цифра вказує на те, скільки клітинок поспіль потрібно зафарбувати в певний колір в цьому рядку або стовпці. Не забувайте, що групи зафарбованих клітинок відокремлюються одна від одної як мінімум однієї порожньою кліткою. І найважливіше: це визначити кількість порожніх клітин.


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Цветные японские кроссворды

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Мета цієї гри Японский кроссворд “Чарлі Шин” - відкрити дошку, що складається з чорних квадратів і вільних клітинок. Ви можете зробити це, подивившись визначення рядків / стовпців: послідовність чисел, яка описує групи послідовних квадратів, що з'являються в цьому рядку / стовпці.
Японский кроссворд “Бинокль” розмір 15х15 на відміну від класичних, мають зашифровані не слова, а зображення. Ваша мета - відновити картинку по числах, які проставлені зліва від рядків і над колонками в сітці японського кросворду.
Для головоломки Японський кросворд “Морський чорт” береться ігрове поле, яке має певну кількість осередків. Зліва і вгорі, знаходяться цифри, які позначають кількість йдуть підряд зафарбованих клітин.
В цветном японском кроссворде картинка зашифрована с помощью набора цифр, расположенных слева и сверху от сетки.
В цветном японском кроссворде картинка зашифрована с помощью набора цифр, расположенных слева и сверху от сетки.
В цветном японском кроссворде картинка зашифрована с помощью набора цифр, расположенных слева и сверху от сетки.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram