Кольоровий японский кросворд 07 дек 2000

Кольоровий японский кросворд 07 дек 2000

Раздел: Цветные японские кроссворды
(голосов: 1)
Просмотров: 241
Дата: 23-10-2017, 07:58

Цветной японский кроссворд 07 дек 2000 - що ж може бути кращим для тренування мозку, чим кольрова японська головоломка? Природно нічого! Тренуйтеся із задоволенням розгадуючи цей прекрасний кросворд онлайн!


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Цветные японские кроссворды

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Японський кросворд "Аптечка" це логічна головоломка, де Ви повинні вгадати, які квадрати повинні бути заповнені, а які ні, беручи до уваги цифри, зазначені на краях дошки.
Японський кросворд "Шпаківня" сам із себе захоплююча але важка забавна головоломка. Щоб вивчитися швидко і якісно вирішувати японський кросворд, необхідно приступити до розгадування легких кросвордів.
Японський кросворд “Птах” - у вас є сітка з квадратів, які повинні бути або заповнені чорним кольором або маркованих X. Крім кожного рядка сітки вказані довжини трас чорних квадратів на цьому рядку.
Сложная головоломка от японцев - серьезная проверка твоего ума. Этот цветной японский кроссворд - не исключение. Проверь себя и то что за рисунок в итоге получится.
Великий Цветной японский кроссворд перекочевал в флеш приложение. Ниже этого кроссворда есть Подсказка.
В этой головоломке нас ожидает японский кроссворд за 2 октября 2000 года. Цель игры: Анализируя цифры, построить правильный, закрашенный рисунок.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram