Кольоровий японский кросворд 02 сен 2000

Кольоровий японский кросворд 02 сен 2000

Раздел: Цветные японские кроссворды
(голосов: 0)
Просмотров: 379
Дата: 24-10-2017, 07:07

У цій грі під назвою "Кольоровий японский кросворд 02 сен 2000" нас чекає японський кросворд, мета гри: аналізуючи циферки, побудувати правильний, зафарбований малюнок. В коментарях можете написати що у вас вийшло за зображення...


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Цветные японские кроссворды

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Японський кросворд "Дятел Вуді" (має інші назви Griddlers або Picross) це логічна головоломка з зашифрованим зображенням, де осередки у таблиці потрібно заповнити, а деякі залишити порожніми, в кінці після проведеної роботи побачите приховане зображення - відповідь!
Японський кросворд "Аптечка" це логічна головоломка, де Ви повинні вгадати, які квадрати повинні бути заповнені, а які ні, беручи до уваги цифри, зазначені на краях дошки.
Японський кросворд "Шпаківня" сам із себе захоплююча але важка забавна головоломка. Щоб вивчитися швидко і якісно вирішувати японський кросворд, необхідно приступити до розгадування легких кросвордів.
Головоломка, японський кросворд “Брюс Уиллис” чорно-білий, в якому ми розгадуємо не ключове слово, а малюнок. Розгадавши його, ви побачите задумане зображення.
Японський кросворд “Птах” - у вас є сітка з квадратів, які повинні бути або заповнені чорним кольором або маркованих X. Крім кожного рядка сітки вказані довжини трас чорних квадратів на цьому рядку.
Для головоломки Японський кросворд “Морський чорт” береться ігрове поле, яке має певну кількість осередків. Зліва і вгорі, знаходяться цифри, які позначають кількість йдуть підряд зафарбованих клітин.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram