Судоку Больше-Меньше 9х9 #5

Судоку Больше-Меньше 9х9 #5

Раздел: Судоку / Судоку Больше-Меньше
(голосов: 0)
Просмотров: 436
Дата: 11-03-2017, 07:00

Судоку “Больше-меньше” #5 (Compdoku, Comparison Sudoku, Hikaku, Greater-Than Sudoku) Размер: 9х9

Головоломка Судоку Більше-Менше 9х9 #5 (Су Доку або Hikaku)
На даний момент наша база даних містить у даному розділі безліч кросвордів, і ми постійно генеруємо їх нові варіанти.

Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки. Знаки Більше ">" / Менше "<", показують що за число знаходиться в сусідній комірці. Існує тільки одне правильне рішення для кожної головоломки Greater-Than Sudoku.

Якщо у Вас є кращий HTML-код для цих головоломок Comparison Sudoku, повідомте мене про це.


Ответы на Судоку Больше-Меньше 9х9 #5

Ответ на Судоку Больше-Меньше 9х9 #5


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Судоку Судоку Больше-Меньше

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Судоку Більше-Менше 9х9 #8 - це як Sum Sudoku, замість чисел тут ми маємо символи більше ">" або менше "<". Давайте приступимо до розгадування і подивимося деякі, прості головоломки цього типу.
Як грати в Судоку Більше-Менше 9х9 #7 Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6 - ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3.
Судоку Больше-Меньше 9х9 #4 или просто "><" не имеет вообще каких-либо заданных чисел. Это как Sum Sudoku, вместо чисел здесь мы имеем символы больше ">" или меньше "<".
Вот некоторые большие преимущества для бесплатного разгадывания головоломки Судоку Больше-Меньше 9х9 #3 без регистрации! Чтобы ввести число, нажмите на ячейку и введите его, которое вы хотите.
Правила кроссворда Compdoku Судоку Больше-Меньше 9х9 #1 такие: Нужно заполнить таблицу следующим образом так, чтобы любая строчка, любой столбик, а также каждый квадрат 3x3 должен содержать числа с единицы до девятки. Знаки Больше ">" / Меньше "<", показывают что за число находится в соседнейСтраница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram