» » Судоку Больше-Меньше 9х9 #6
Судоку Больше-Меньше 9х9 #6
Рейтинг:
(голосов: 0)

Судоку “Больше-меньше” #6 (Compdoku, Comparison Sudoku, Hikaku, Greater-Than Sudoku) Размер: 9х9

Разгадать Судоку / Судоку Больше-Меньше онлайн Судоку Больше-Меньше 9х9 #6

Відображення суті кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6:
Ще 1 непроста судоку тут викладена - ви досить твердо впевнені, що зможете зустрітися з масою знаків і розгадати їх? У даному кросворді вам стане видно сіточку 9x9, коия помірно розділена на 9 квадратів. Ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3. На додаток до цього, найбільше ніж або не в такій мірі, символ стане виникати між якими 2-ма блоками підгрупи 3х3, ніби показує порядковий відповідність між числами в даних блоках.

Ви зможете натиснути число з числової клавіатури на лівій частки сітки, щоб наповнити пробіл, і якщо ви хочете, щоб вимкнути число введені раніше, ви зможете натиснути на клавішу крос в нижній частині числової клавіатури, щоб вимкнути його. Якщо ви ніяк не в змозі визначити яке число вводити, ви зможете натиснути кнопку Бомба перед мережею, щоб представити 1 з відповідей, однак майте введу, що будь-який раз, як скоро ви робите напевно 100 секунд стануть додані до чисельності гри, яке ви провели, як помічено в лівому нижньому кутку екрану.

Ответы на Судоку / Судоку Больше-Меньше Судоку Больше-Меньше 9х9 #6

Ответ на Судоку Больше-Меньше 9х9 #6


Категория: Судоку / Судоку Больше-Меньше
Просмотров: 222
Предыдущий кроссворд:
  • Судоку Больше-Меньше 9х9 #5
    Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
Следующий кроссворд:
  • Судоку Больше-Меньше 9х9 #7
    Як грати в Судоку Більше-Менше 9х9 #7 Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.

10-03-2017, 08:03

Оставить отзыв о кроссворде:

Оставьте свой комментарий о кроссворде в качестве благодарности!
Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код: Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: