Судоку Больше-Меньше 9х9 #6

Судоку Больше-Меньше 9х9 #6

Раздел: Судоку / Судоку Больше-Меньше
Просмотров: 411
Дата: 10-03-2017, 08:03

Судоку “Больше-меньше” #6 (Compdoku, Comparison Sudoku, Hikaku, Greater-Than Sudoku) Размер: 9х9

Відображення суті кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6:
Ще 1 непроста судоку тут викладена - ви досить твердо впевнені, що зможете зустрітися з масою знаків і розгадати їх? У даному кросворді вам стане видно сіточку 9x9, коия помірно розділена на 9 квадратів. Ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3. На додаток до цього, найбільше ніж або не в такій мірі, символ стане виникати між якими 2-ма блоками підгрупи 3х3, ніби показує порядковий відповідність між числами в даних блоках.

Ви зможете натиснути число з числової клавіатури на лівій частки сітки, щоб наповнити пробіл, і якщо ви хочете, щоб вимкнути число введені раніше, ви зможете натиснути на клавішу крос в нижній частині числової клавіатури, щоб вимкнути його. Якщо ви ніяк не в змозі визначити яке число вводити, ви зможете натиснути кнопку Бомба перед мережею, щоб представити 1 з відповідей, однак майте введу, що будь-який раз, як скоро ви робите напевно 100 секунд стануть додані до чисельності гри, яке ви провели, як помічено в лівому нижньому кутку екрану.


Ответы на Судоку Больше-Меньше 9х9 #6

Ответ на Судоку Больше-Меньше 9х9 #6


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Судоку Судоку Больше-Меньше

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Судоку Більше-Менше 9х9 #8 - це як Sum Sudoku, замість чисел тут ми маємо символи більше ">" або менше "<". Давайте приступимо до розгадування і подивимося деякі, прості головоломки цього типу.
Як грати в Судоку Більше-Менше 9х9 #7 Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
Кроссворд Судоку Больше-Меньше 9х9 #2 - мишень состоит в том, чтоб решать пробелы сетки вставляя числа от 1 по 9, к примеру, количества никак не станут возобновляться в всякой строчке, любом столбце и всякой площади 3x3.
Японський кросворд “Птах” - у вас є сітка з квадратів, які повинні бути або заповнені чорним кольором або маркованих X. Крім кожного рядка сітки вказані довжини трас чорних квадратів на цьому рядку.
Філіппінський Кросворд "Лист" - Ви зможете розгадати один із багатьох філіппінських кросвордів, де за допомогою цифр закодоване прекрасне чорно-біле зображення.