Судоку Больше-Меньше 9х9 #8

Судоку Больше-Меньше 9х9 #8

Раздел: Судоку / Судоку Больше-Меньше
(голосов: 0)
Просмотров: 405
Дата: 8-03-2017, 06:09

Судоку “Больше-меньше” #8 (Compdoku, Comparison Sudoku, Hikaku, Greater-Than Sudoku) Размер: 9х9

Судоку Більше-Менше 9х9 #8
Кросворд Судоку Більше-Менше, або просто "> <" (ще альтернативні назви Hikaku, Greater-Than Sudoku, Comparison Sudoku, Compdoku) не має взагалі жодних заданих чисел. Це як Sum Sudoku, замість чисел тут ми маємо символи більше ">" або менше "<". Давайте приступимо до розгадування і подивимося деякі, прості головоломки цього типу.

Крім того, перевіривши нашу гру, ви можете також грати в інші більше 1000 Судоку різних типів і розмірів, вбивця судоку і Comparision головоломки Судоку.


Ответы на Судоку Больше-Меньше 9х9 #8

Ответ на Судоку Больше-Меньше 9х9 #8


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Судоку Судоку Больше-Меньше

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Як грати в Судоку Більше-Менше 9х9 #7 Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6 - ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3.
Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
Судоку Больше-Меньше 9х9 #4 или просто "><" не имеет вообще каких-либо заданных чисел. Это как Sum Sudoku, вместо чисел здесь мы имеем символы больше ">" или меньше "<".
Вот некоторые большие преимущества для бесплатного разгадывания головоломки Судоку Больше-Меньше 9х9 #3 без регистрации! Чтобы ввести число, нажмите на ячейку и введите его, которое вы хотите.
Правила кроссворда Compdoku Судоку Больше-Меньше 9х9 #1 такие: Нужно заполнить таблицу следующим образом так, чтобы любая строчка, любой столбик, а также каждый квадрат 3x3 должен содержать числа с единицы до девятки. Знаки Больше ">" / Меньше "<", показывают что за число находится в соседнейСтраница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram