Судоку Больше-Меньше 9х9 #7

Судоку Больше-Меньше 9х9 #7

Раздел: Судоку / Судоку Больше-Меньше
(голосов: 0)
Просмотров: 389
Дата: 9-03-2017, 07:06

Судоку “Больше-меньше” #7 (Compdoku, Comparison Sudoku, Hikaku, Greater-Than Sudoku) Размер: 9х9

Ось деякі великі переваги для безкоштовного розгадування головоломки без реєстрації!
Збережіть ваш прогрес в будь-який головоломці в будь-який час.
Ми будемо стежити за який спантеличує ви зробили, так що ви не в кінцевому підсумку робить ту ж саму загадку двічі.
Це безкоштовно!

Як грати в Судоку Більше-Менше 9х9 #7


Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
На цій сторінці потрібен сучасний браузер з підтримкою javascript. Щоб грати в наші головоломки Судоку Більше-Менше онлайн, виконайте наступні дії.
Ця сторінка буде автоматично завантажувати наші кросворди Судоку кожного дня. Якщо ви хочете грати Compdoku з іншого дня, перейдіть на попередню сторінку архіву.
Щоб ввести число, натисніть на осередок і введіть його, яке ви хочете.
Для введення олівцевих позначок, натисніть Shift, Ctrl або Alt, як ви вводите номер; Зрушення, як правило, найкраще використовувати в якості інших клавіш можуть робити інші речі в вашому браузері.
За допомогою кнопок на правій стороні, щоб скинути сітку, автоматично генерувати і очистити олівцем.


Ответы на Судоку Больше-Меньше 9х9 #7

Ответ на Судоку Больше-Меньше 9х9 #7


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Судоку Судоку Больше-Меньше

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Судоку Більше-Менше 9х9 #8 - це як Sum Sudoku, замість чисел тут ми маємо символи більше ">" або менше "<". Давайте приступимо до розгадування і подивимося деякі, прості головоломки цього типу.
кросворду Судоку Більше-Менше 9х9 #6 - ваша мета полягає в тому, щоб вирішувати прогалини сітки вставляючи числа від 1 до 9, наприклад, кількості ніяк не стануть відновлюватися в будь-якої рядку, кожному стовпці і кожному майдані 3x3.
Правила кросворду Compdoku 9х9 #5 такі: Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.
Вот некоторые большие преимущества для бесплатного разгадывания головоломки Судоку Больше-Меньше 9х9 #3 без регистрации! Чтобы ввести число, нажмите на ячейку и введите его, которое вы хотите.
Правила кроссворда Compdoku Судоку Больше-Меньше 9х9 #1 такие: Нужно заполнить таблицу следующим образом так, чтобы любая строчка, любой столбик, а также каждый квадрат 3x3 должен содержать числа с единицы до девятки. Знаки Больше ">" / Меньше "<", показывают что за число находится в соседней
Для головоломки Японський кросворд “Морський чорт” береться ігрове поле, яке має певну кількість осередків. Зліва і вгорі, знаходяться цифри, які позначають кількість йдуть підряд зафарбованих клітин.Страница кроссвордов на facebook Страница кроссвордов ВКонтакте Страница кроссвордов в Одноклассниках Страница кроссвордов в Google+ Канал кроссвордов в Telegram