Виндоку 9х9 #6 Легкий

Виндоку 9х9 #6 Легкий

Раздел: Судоку / Виндоку
Просмотров: 345
Дата: 31-03-2017, 03:31

Японская головоломка Виндоку #6 Легкий (Windoku, Hyper Sudoku, Four-Box Sudoku) • Размер: 9х9

Виндоку 9х9 #6 Легкий - ці числові кросворди мають інші відомі назви «Windoku або Hyper Sudoku або Four-Box Sudoku» - мета даної логічної комбінаторної головоломки полягає в числовому розміщенні на сітці.

Тобто потрібно ввести цифри з одиниці по дев'ять у всі осередки сітки, найчастіше це розмір 9х9, яка ділиться на блоки 3х3.

Кросворд такого типу Виндоку має плюс до стандартних характеристикам судоку - додатково 4 блоки 3х3, котрі також можуть мати цифри з одиниці по дев'ять. Всі рядки, стовпці і області зобов'язані мати лише єдине входження кожного числа.


Ответы на Виндоку 9х9 #6 Легкий

Ответ на Виндоку 9х9 #6 Легкий


Предыдущий кроссворд: Следующий кроссворд: Метки тегов: Виндоку

Комментарии:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код:
Заповніть сітку числового кросворда Виндоку 9х9 #5 Легкий (Windoku), поміщаючи числові значення від 1 до 9 в порожні клітинки так, щоб жодне число не повторювалося в будь-якому рядку, стовпці, блоці.
Эта головоломка Виндоку 9х9 #4 Легкий (Hyper Sudoku) подобна классическому судоку, но имеет следующее отличие, а именно есть выделенные цветом области 3x3, где цифры не должны повторяться.
Ежедневное Виндоку 9х9 #3 Легкий (Hyper Sudoku) эта страница автоматически воспроизведет нашу головоломку дня. Чтобы ввести знаки карандаша, когда вводите число или букву;
Виндоку 9х9 #2 Легкий - эти числовые кроссворды имеют другие известные названия «Windoku или Hyper Sudoku или Four-Box Sudoku» - цель данной логической комбинаторной головоломки состоит в числовом размещении на сетке.
Заполните сетку головоломки Виндоку 9х9 #1 Легкий (Windoku), помещая значения от 1 до 9 в пустые ячейки так, чтобы ни одно число не повторялось в любой строке, столбце или маркированных блоках 3х3.
Як грати в Судоку Більше-Менше 9х9 #7 Потрібно заповнити таблицю в такий спосіб так, щоб кожен рядок, будь стовпчик, а також кожен квадрат 3x3 повинен містити числа з одиниці до дев'ятки.